Przejdź do treści strony Przejdź do menu Przejdź wyszukiwarki Przejdź do mapy biuletynu
Kontrast:
Rozmiar czcionki:
Odstępy:
Reset:
Lektor:

Ogłoszenie o przeprowadzeniu konsultacji projektu Programu współpracy Gminy Prudnik z organizacjami pozarządowymi oraz innymi podmiotami prowadzącymi działalność pożytku publicznego na rok 2012


 

Ogłoszenie o przeprowadzeniu konsultacji projektu
 Programu współpracy Gminy Prudnik z organizacjami pozarządowymi oraz innymi podmiotami prowadzącymi działalność pożytku publicznego na rok 2012
 
 
            Burmistrz Prudnika informuje o rozpoczęciu konsultacji projektu Programu współpracy Gminy Prudnik z organizacjami pozarządowymi oraz innymi podmiotami prowadzącymi działalność pożytku publicznego na rok 2012.
 
Celem konsultacji jest przedstawienie organizacjom priorytetowych zadań publicznych Gminy Prudnik na rok 2012, zapoznanie organizacji z zakresem przedmiotowym projektu „Programu współpracy Gminy Prudnik z organizacjami pozarządowymi oraz innymi podmiotami prowadzącymi działalność pożytku publicznego na rok 2012” oraz przedstawienie organizacjom zasad i form współpracy pomiędzy organizacjami a Gminą Prudnik.
 
Konsultacje projektu Programu współpracy Gminy Prudnik z organizacjami pozarządowymi oraz innymi podmiotami prowadzącymi działalność pożytku publicznego na rok 2012 zostaną przeprowadzone w dniach: od 14 do 21 listopada 2011 r.
 
Konsultacje przeprowadzone będą w formie korespondencyjnego informowania o możliwości składania opinii przez organizacje na adres: Urząd Miejski w Prudniku, ul. Kościuszki 3, 48-200 Prudnik. Odpowiedzialnym za przeprowadzenie konsultacji jest Referat – Biuro Zamówień Publicznych i Pożytku Publicznego.
 
Uwagi, opinie oraz wnioski do projektu uchwały, programu współpracy Gminy Prudnik z organizacjami pozarządowymi oraz podmiotami prowadzącymi działalność pożytku publicznego na rok 2012, winny zawierać informacje o podmiocie zgłaszającym (nazwa podmiotu, osoba do kontaktu, kontakt telefoniczny lub e-mail) wraz z treścią uwagi, opinii, wniosku i uzasadnieniem.
                
                                                                                                                                                 BURMISTRZ PRUDNIKA
                                                                                                                                             /.../ mgr inż. Franciszek Fejdych
 


PDFOgłoszenie o przeprowadzeniu konsultacji Programu współpracy.pdf (419,25KB)

PDFZarządzenie Nr 292 z dnia 3 listopada 2011.pdf (4,61MB)
 

Podmiot udostępniający: Referat-Biuro Zamówień Publicznych i Pożytku Publicznego
Informację wytworzył(a) lub za treść odpowiada: Joanna Luda
Data wytworzenia:

2011-11-03