Przejdź do treści strony Przejdź do menu Przejdź wyszukiwarki Przejdź do mapy biuletynu
Kontrast:
Rozmiar czcionki:
Odstępy:
Reset:
Lektor:

Nabór na wolne stanowisko pracy

INFORMACJA DOTYCZĄCA WYNIKU NABORU NA STANOWISKO
„Podinspektor ds. budownictwa”

w Urzędzie Miejskim w Prudniku, 48-200 Prudnik, ul. Kościuszki 3

Informujemy, iż w wyniku przeprowadzonej oceny kandydata na w/w stanowisko Komisja nie dokonała wyboru.

Burmistrz Prudnika
Grzegorz Zawiślak

PDFInformacja dot. wyniku naboru.pdf (117,63KB)

INFORMACJA DOT. NABORU NA STANOWISKO

Informujemy, iż do kolejnego etapu naboru tj. rozmowy kwalifikacyjnej zakwalifikowano 1 osobę.
Rozmowa z kandydatem, odbędzie się w dniu 13 września 2021 r. o godz. 7.30 w Urzędzie Miejskim w Prudniku, ul. Kościuszki 3, w pok. Nr 116 /I piętro/.
Kandydat, który został zakwalifikowany zostanie powiadomiony telefonicznie lub mailowo.

PDFInformacja dot. naboru.pdf (139,92KB)

BURMISTRZ PRUDNIKA
OGŁASZA NABÓR NA STANOWISKO PRACY
w Urzędzie Miejskim w Prudniku,  48-200 Prudnik, ul. Kościuszki 3

1.    Wymagania niezbędne:
1)    obywatelstwo polskie,
2)    pełna zdolność do czynności prawnych i korzystanie z pełni praw publicznych,
3)    niekaralność za umyślne przestępstwo ścigane z oskarżenia publicznego lub umyślne przestępstwo skarbowe,
4)    nieposzlakowana opinia,
5)    wykształcenie wyższe z zakresu budownictwa lub  średnie z zakresu budownictwa i 3 letni staż pracy.

2. Wymagania dodatkowe:
1)    umiejętność sporządzania kosztorysów inwestycyjnych,
2)    umiejętność analizy dokumentacji technicznych,
3)    ogólna znajomość przepisów prawa budowlanego, znajomość zagadnień związanych z realizacją procesów inwestycyjnych.
4)    znajomość infrastruktury gminy,
5)    sumienność i samodzielność.

- mile widziane: uprawnienia do pełnienia samodzielnych funkcji technicznych w budownictwie lub ubieganie się o ich nadanie.

3. Zakres zadań wykonywanych na stanowisku:
1)    prowadzenie spraw związanych z przygotowaniem do realizacji  inwestycji,
2)    realizacja i rozliczenie zadań inwestycyjnych i remontowych,
3)    przygotowywanie kosztorysów inwestorskich,

4. Informacja o warunkach pracy na danym stanowisku:
1)    miejsce pracy – budynek Urzędu Miejskiego w Prudniku przy ul. Kościuszki 3, wyposażony w windę dla osób niepełnosprawnych, praca w pomieszczeniach biurowych usytuowanych na I piętrze,
2)    pełny wymiar czasu pracy,
3)    narzędzia pracy: telefon, komputer,  kserokopiarka, skaner,
4)    praca przy monitorze ekranowym powyżej 4 godzin dziennie.

5. W miesiącu poprzedzającym datę upublicznienia ogłoszenia wskaźnik zatrudnienia osób niepełnosprawnych w Urzędzie w rozumieniu przepisów o rehabilitacji zawodowej i społecznej oraz zatrudnieniu osób niepełnosprawnych wyniósł powyżej 6 %.

6. Wymagane dokumenty:
1)    list motywacyjny,
2)    życiorys (CV ),
3)    kwestionariusz osobowy osoby ubiegającej się o zatrudnienie,
4)    kserokopie świadectw pracy z dotychczasowych miejsc pracy,
5)    kserokopie dokumentów potwierdzających  posiadane wykształcenie,
6)    oświadczenie, że kandydat nie był skazany prawomocnym wyrokiem sądu za umyślne przestępstwo ścigane z oskarżenia publicznego lub umyślne przestępstwo skarbowe,
7)    oświadczenie o pełnej zdolności do czynności prawnych i korzystaniu z pełni praw publicznych.

Wymagane dokumenty aplikacyjne należy składać w terminie do 6 września 2021 r. do godz. 14.00 w sekretariacie Urzędu Miejskiego w Prudniku lub pocztą na adres: Urząd Miejski w Prudniku, 48-200 Prudnik, ul. Kościuszki 3, w zamkniętej kopercie z dopiskiem: Nabór na stanowisko „Podinspektor ds. budownictwa”.
Aplikacje, które wpłyną do jednostki po wyżej określonym terminie nie będą rozpatrywane.Informacja o wyniku naboru będzie umieszczona na stronie Biuletynu Informacji Publicznej oraz na tablicy ogłoszeń w Urzędzie Miejskim w Prudniku.
Nabór przeprowadzony będzie w formie rozmowy kwalifikacyjnej.
Wymagane dokumenty aplikacyjne: list motywacyjny, szczegółowe CV powinny być opatrzone klauzulą:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb  niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) (Dz. U. UE. L. z 2016 r. Nr 119, str. 1 z późn. zm.) oraz ustawą z dnia 21 listopada 2008 r. o pracownikach samorządowych (Dz. U. z 2019 r. poz. 1282).
Klauzula informacyjna dot. zbierania danych osobowych związanych z naborem na stanowisko pracy w Urzędzie Miejskim w Prudniku znajduje się na stronie internetowej www.bip.prudnik.pl .

PDFOgłoszenie o naborze.pdf (746,29KB)